NOWA ODSŁONA WROCŁAWSKIEGO BIUROWCA

Vision Offices to nowa nazwa budynku przy ulicy Legnickiej 55 znanego do tej pory jako Legnicka Park Popowice. Budynek z krzywymi oknami – jak mówią o nim wrocławianie – poza nazwą zmieni wkrótce także wygląd zewnętrzny. Elewacja zyska nową kolorystykę, a całość dopełni nowoczesny system identyfikacji budynku i najemców.

Wyjątkowa architektura budynku, świetna komunikacja z każdą częścią miasta oraz możliwość aranżacji biur według indywidualnych wymagań najemców sprawiają, że jest to bardzo dobra oferta dla firm poszukujących efektywnych powierzchni biurowych w dobrej cenie – mówi Agnieszka Florczuk z firmy PropertyView odpowiedzialna od początku tego roku za zarządzanie budynkiem i koordynację najmu. W pierwszych miesiącach obecności na projekcie podpisaliśmy nowe umowy z dotychczasowymi kluczowymi najemcami, którzy zarówno powiększyli swoje dotychczasowe powierzchnie, jak i przedłużyli umowy najmu. Tym bardziej nas to cieszy, bo są to firmy, które działają w budynku od początku jego istnienia – dodaje Agnieszka Florczuk.

Wizualizacja

Vision Offices to niewątpliwie rozpoznawalny we Wrocławiu budynek dzięki swojej unikalnej elewacji i tak zwanym „krzywym oknom”. Nowy projekt elewacji przewiduje zmianę kolorystyki na biało-szaro-grafitową oraz realizację jednolitego systemu wizualizacji logotypów najemców: pojawi się pas reklamowy nad lokalami handlowymi oraz nowoczesne podświetlane pylony na obu szczytach budynku. Całość zwieńczy duże logo Vision Offices na dachu.

Atrakcyjność projektu podnosi wyjątkowa uwaga z jaką nowy właściciel podchodzi do wymagań najemców. Dzięki bezpośredniemu kontaktowi najemcy z wynajmującym proces decyzyjny jest szybki i negocjacje przebiegają sprawnie. Najmniejszy z dostępnych modułów biurowych to 40 mkw. Powierzchnia całego wolnego piętra to z kolei 1400 mkw. Tak zróżnicowana oferta sprawia, że budynek jest odpowiedni zarówno dla małych, zatrudniających kilka osób firm, jak i dla dużych podmiotów, dla których pracuje kilkaset osób. Wkrótce będziemy mogli się pochwalić nowymi umowami najmu – zapowiada Agnieszka Florczuk.

Vision Offices to nowa marka na wrocławskiej mapie powierzchni biurowych. W budynku przy ulicy Legnickiej 55 znajduje się 7700 mkw. powierzchni biurowych, 1000 mkw. powierzchni handlowych w parterze. Budynek oferuje 170 miejsc w garażu podziemnym. Do Vision Offices łatwo można dojechać samochodem oraz komunikacją miejską – przy budynku zlokalizowane są przystanki kilku linii tramwajowych i autobusowych. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Handlowe Magnolia Park oraz liczne sklepy i punkty usługowe.