Dlaczego warto postawić na nasze lokale do wynajęcia?

Znalezienie odpowiedniego miejsca do pracy i rozwoju biznesu jest kluczową kwestią dla każdego przedsiębiorcy. To właśnie standard biura i odpowiednia lokalizacja pozwalają na sprawniejsze i efektywniejsze rozwijanie biznesu. W Vision Offices doskonale zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego oferujemy naszym klientom lokale do wynajęcia we Wrocławiu, które spełniają różnorodne oczekiwania. Dlaczego warto na nas postawić i czym nasze biura do wynajęcia wyróżniają się na tle innych?

Lokale do wynajęcia we Wrocławiu, czyli doskonała jakość i najlepsza lokalizacja

Zanim przejdziemy do samych lokali użytkowych do wynajęcia, skupimy się na budynku Vision Offices, bo to on zwraca uwagę w pierwszej kolejności. Położony jest w biznesowej dzielnicy i wyróżnia się na tle innych swoją wyjątkową architekturą – charakterystyczna biała elewacja z przeszkleniami i „krzywymi” oknami zwraca uwagę imponując nawet turystom odwiedzającym Wrocław. Posiadanie tu biura to prestiż, który możesz zyskać i tym samym zrobić duże wrażenie już w początkowej fazie współpracy z kontrahentem lub partnerem biznesowym.

Budynek znajduje się w prestiżowej lokalizacji – przy ulicy Legnickiej 55 we Wrocławiu, która jest dużą arterią komunikacyjną doskonale rozpoznawalną przez mieszkańców miasta. Taka lokalizacja sprawia, że dotarcie do naszych lokali użytkowych nie jest trudne. Dodatkowym atutem okolicy są liczne sklepy, punkty usługowe, przystanki autobusowe i tramwajowe – ich bliskość okaże się korzystna zarówno dla Ciebie i Twoich pracowników, jak również klientów Twojej firmy.

Do budynku Vision Offices można dojechać zarówno samochodem, jak też komunikacją miejską – jedno i drugie nie stanowić będzie problemu, ze względu na doskonałą lokalizację biur do wynajęcia.

A co czeka Cię w środku?

Oczywiście lokale użytkowe do wynajęcia, które przygotowaliśmy specjalnie dla naszych klientów – cechuje je odpowiedni standard wykończenia oraz różnorodność pod względem powierzchni użytkowej. Dzięki temu masz możliwość postawienia na takie biuro, jakie będzie idealnie dostosowane do Twoich potrzeb – w budynku Vsion Offices znajdziesz zarówno małe biuro do wynajęcia o powierzchni 25 metrów kwadratowych, jak też ponad stumetrowe powierzchnie, doskonałe dla dużych przedsiębiorstw. Każdy nasz lokal użytkowy we Wrocławiu posiada:

  • wykładziny antystatyczne,
  • podwieszane sufity,
  • klimatyzację.

W ten sposób masz pewność tego, że wynajmujesz odpowiedniej klasy lokal, który możesz dowolnie urządzić – tak, aby służył doskonale zarówno Tobie, jak i Twoim pracownikom!

Inne atuty Vision Offices

Naszym celem jest zapewnienie wszystkim Najemcom jak najlepszych warunków do prowadzenia swojej działalności, dlatego też lokalizacja i jakość wykończenia lokali użytkowych do wynajęcia to nie wszystko. Oprócz tego Vision Offices wyróżnia się:

  • możliwością skorzystania przez Najemców oraz ich klientów z podziemnego garażu, w którym znajduje się aż 170 miejsc parkingowych,
  • możliwością atrakcyjnej ekspozycji logotypu, co znacząco wpłynie na podniesienie prestiżu Twojej firmy oraz uskutecznienie działań marketingowych,
  • możliwością skorzystania z dowolnych usług telekomunikacyjnych, oferowanych przez takie marki, jak Orange, Netia, T-Mobile czy dSEEV,
  • bezpieczeństwem – budynek jest wyposażony w monitoring, kontrolę dostępu, a także całodobową ochronę,
  • profesjonalnym zarządzaniem, dzięki czemu wszelkie kwestie natury formalnej są bezproblemowe i komfortowe dla wszystkich naszych klientów.

Postaw na sprawdzoną firmę!

Vision Offices to dbałość o każdy szczegół – dzięki wieloletniemu doświadczeniu i znajomości potrzeb naszych klientów, wiemy jak zapewnić Ci doskonałe warunki do rozwoju firmy. Nasze lokale użytkowe do wynajęcia we Wrocławiu cieszą się dzięki temu bardzo dużym zainteresowaniem klientów, a dzięki doskonałej lokalizacji, bez problemu dotrze do nas każdy. Zapraszamy więc do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy pytań – do kontaktu. Rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości i przedstawimy oferty stworzoną na miarę Twoich potrzeb!