Małe biuro do wynajęcia

Przedsiębiorcy poszukujący pomieszczeń biurowych we Wrocławiu nie zawsze potrzebują dużych powierzchni do prowadzenia działalności. Często poszukiwane są małe przestrzenie biurowe o powierzchniach nieprzekraczających 50 mkw., a tych jest niewiele, zwłaszcza w dobrej klasy biurowcach. Chcąc wyjść naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, w Vision Offices oferujemy małe biura do wynajęcia na indywidualnie dopasowanych warunkach.

Małe biuro do wynajęcia

Vision Offices – małe biura w wyjątkowym biurowcu

Vision Offices to wyjątkowy budynek na wrocławskiej mapie powierzchni biurowych. Zlokalizowany przy ulicy Legnickiej 55 zapewnia bardzo dobrą komunikację zcentrum Wrocławia. Bez najmniejszego problemu z Vision Offices można dostać się do Starego miasta, na Psie Pole, na ulicę Fabryczną czy krzyki. Obok budynku znajdują się przystanki tramwajowe oraz autobusowe zapewniające możliwość szybkiego dojazdu do każdej dzielnicy Wrocławia. Każdy Najemca może korzystać z wielu udogodnień: w pobliżu biurowca znajduje się Centrum Handlowe „Magnolia”, siłownia, apteki, placówki medyczne i placówki banków. Różnorodne punkty usługowe są gwarancją szybkiego załatwienia pilnych spraw. W garażu podziemnym znajduje się 170 miejsc postojowych.

Biurowiec wykończony jest materiałami dobrej jakości, spełniającymi standardy współczesnych budynków biurowych. Bezpieczeństwo zapewnia monitoring budynku, system kontroli dostępu oraz całodobowa ochrona. Wszystkie biura wyposażone są w klimakonwektory, co pozwala na indywidualne sterowanie temperaturą w biurze. Najemcy mogą cieszyć się także z doskonale wyeksponowanych logotypów ich firm, a także dużym wyborem firm telekomunikacyjnych (Netia, Orange, T-Mobile, dSEEV).

Każde biuro do wynajęcia może zostać wynajęte na indywidualnie uzgodnionych zasadach. To z kolei pozwoli na spokojne wykonywanie codziennych obowiązków w komfortowych warunkach. W biurowcu Vision Offices stworzysz swoją przestrzeń, która sprzyja przyjemnej i efektywnej pracy.
Jeżeli szukają Państwo niewielkich przestrzeni biurowych, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Znalezienie odpowiedniej lokalizacji na biuro we Wrocławiu nie należy do zadań łatwych.Wynajęcie biura we Wrocławiu, lokalu usługowego prezentującego wysoki standard, nie jest łatwy. Zwłaszcza dostępność biur do wynajęcia, zwłaszcza tych niewielkich, jest ograniczona. Biuro do wynajęcia w doskonałej biznesowej dzielnicy Wrocławia? Znajdziesz je w Vision Offices! Zapraszamy!