Powierzchnie biurowe Wrocław

Lokale biurowe Vision Officess we Wrocławiu są doskonałym wyborem dla przedsiębiorców, którzy chcieliby stworzyć przyjazne i komfortowe miejsce do pracy, ale nie chcą kupować lokalu. W biurowcu Vision Offices oferujemy 7 700 mkw powierzchni biurowej, przy czym najmniejsze moduły mają już 25 mkw.  Niewątpliwą zaletą oferowanych biur jest możliwość dowolnej ich aranżacji, zgodnie z indywidualnymi potrzebami i wymaganiami Najemców oraz perspektywa rozwoju firmy w obrębie budynku.

biurowce we Wrocławiu

Vision Offices – wyjątkowe miejsce na biuro

Vision Offices jest rozpoznawalnym budynkiem zlokalizowanym w biznesowej dzielnicy Wrocławia i zapewniającym wygodę Najemcom. Przede wszystkim na uwagę zasługuje położenie biurowca przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych stolicy Dolnego Śląska. Decydując się na powierzchnię biurową w Vision Offices można mieć pewność, że każdy z klientów firmy znajdzie Cię bez najmniejszych problemów. Położenie gwarantuje także bardzo dobrą komunikację z centrum miasta Wrocław oraz z wieloma dzielnicami Wrocławia. W odległości kilkuset metrów od budynku znajduje się dworzec kolejowy, natomiast tuż obok usytuowane są przystanki tramwajowe i autobusowe zapewniające doskonałe połączenia z dzielnicami Wrocławia.

Biuro w Vision Offices to  komfort. W budynku znajduje się parking podziemny ze 170 miejscami postojowymi. W otoczeniu biurowca znajduje się wiele punktów usługowych, aptek, hoteli, placówek medycznych i placówek bankowych, a także większych i mniejszych sklepów. Sam budynek wyposażony jest w niezbędne instalacje w tym klimatyzację sterowaną indywidualnie w każdym biurze.  Bezpieczeństwo zapewnia system monitorowania budynku, system kontroli dostępu oraz całodobowa ochrona. Zadbaliśmy także o kompleksowe usługi telekomunikacyjne: Najemcy biur i lokali usługowych  mogą wybierać spośród takich firm jak Orange, Netia, T-Mobile, dSEEV. Czy inne biurowce we Wrocławiu również oferują tak wiele?

Jeżeli szukają Państwo miejsca na start własnej działalności lub dla firmy już funkcjonującej Vision Offices jest doskonałym rozwiązaniem. Powierzchnie biurowe we Wrocławiu od 25 do 1400 mkw. dopasowane do indywidualnych preferencji zapewnią możliwość wykonywania spokojnej i efektywnej pracy w przyjaznym i eleganckim otoczeniu.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce „kontakt”.