Lokale użytkowe do wynajęcia we Wrocławiu

Atutem oferowanych przez nas lokali użytkowych we Wrocławiu jest niewątpliwie lokalizacja. Wybierając idealne miejsce do pracy warto szczególną uwagę zwrócić na lokalizację budynku biurowego.  Nawet doskonale wyposażone lokale do wynajęcia we Wrocławiu nie będą atrakcyjne, jeżeli ich położenie utrudni dojazd do centrum lub szybki wyjazd z miasta. Vision Offices to budynek położony w  biznesowej dzielnicy, przy ulicy Legnickiej 55. Interesują Państwa lokale użytkowe we Wrocławiu do wynajęcia? Warto sprawdzić naszą ofertę!

lokale użytkowe do wynajęcia Wrocław

Lokalizacja zapewnia szybki dojazd zarówno do centrum Wrocławia,  jak i do wielu wrocławskich dzielnic. Najemcy posiadający samochody będą zadowoleni z możliwości korzystania z garażu podziemnego ze 170 miejscami postojowymi, natomiast najemcy niezmotoryzowani mogą korzystać z komunikacji miejskiej: przystanki tramwajowe i autobusowe znajdują się tuż przy biurowcu, a dworzec kolejowy Wrocław Mikołajów oddalony jest zaledwie o kilkaset metrów. Dojazd do wrocławskiego Starego Miasta, a także na Psie Pole czy do dzielnicy Krzyki jest szybki i bezproblemowy.  Vision Offices to wyjątkowe miejsce na biznesowej mapie Wrocławia, a lokale do wynajęcia charakteryzują się wysokim standardem i możliwością dowolnej aranżacji.

 

Vision Offices – doskonale przygotowane lokale użytkowe do wynajęcia

Nasza oferta lokali użytkowych we Wrocławiu została przygotowana tak, aby każdy z chętnych Najemców mógł znaleźć lokal do wynajęcia idealny do prowadzenia działalności: dopasowany do potrzeb i indywidualnych wymagań. Oferujemy biura o zróżnicowanej wielkości: od 25 do 140 mkw.

Potrzeby naszych klientów są dla nas bardzo ważne. Dlatego staramy się przygotować lokale użytkowe do wynajęcia w taki sposób, aby zwiększyć komfort i efektywność pracy.  Biura do wynajęcia we Wrocławiu wykończamy standardowo, z zastosowaniem wykładzin antystatycznych i podwieszanych sufitów. Każdy lokal  do wynajęcia wyposażony jest w klimatyzację. Nowa koncepcja oznakowania najemców zapewnia bardzo dobrą ekspozycję logotypu. Nowoczesne usługi telekomunikacyjne zapewniają takie firmy jak Orange, Netia, T-Mobile, dSEEV, a monitoring, kontrola dostępu i całodobowa ochrona zapewniają bezpieczeństwo Najemcom lokali użytkowych  i ich klientom.

Lokale użytkowe do wynajęcia we Wrocławiu na prostych zasadach

Chcemy, aby Najemcy mogli cieszyć się wyjątkową przestrzenią zwiększając wydajność pracy oraz dbając o swój biznesowy wizerunek. Dlatego zadbaliśmy o to, aby budynek został objęty opieką specjalistycznej firmy zarządzającej. Każda osoba zdecydowana na wynajęcie lokalu użytkowego w Vision Offices może liczyć na bezpośredni kontakt zarówno z zarządcą jak i z właścicielem biurowca. Jesteśmy przekonani, że nasze podejście do współpracy zaowocuje długotrwałymi relacjami opartymi na zaufaniu i wzajemnym poszanowaniu.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego, e-mailowego lub poprzez formularz kontaktowy znajdujący się w zakładce „kontakt”.