VISION OFFICES ZAPEŁNIA SIĘ NAJEMCAMI

Do Vision Offices, jednego z najbardziej charakterystycznych biurowców na wrocławskim rynku powierzchni biurowych, wprowadzili się kolejni najemcy. Firmy Conso, Lobo i Make It Right wynajęły łącznie ponad 1 100 mkw. powierzchni. Vision Offices, który w 2019 roku przejdzie proces renowacji, mieści się przy ulicy Legnickiej 55, w sąsiedztwie centrum handlowego Magnolia Park. Tuż obok biurowca znajduje się przystanek sześciu linii tramwajowych oraz trzech linii autobusowych. Dojazd do budynku ze ścisłego centrum miasta zajmuje około 15 minut.

Wizualizacja

Wygodna lokalizacja i efektywne powierzchnie w dobrej cenie to główne zalety budynku Vision Offices – mówi Agnieszka Florczuk z firmy PropertyView odpowiedzialnej za zarządzanie biurowcem oraz koordynację najmu. Budynek jest bardzo dobrze oceniany przez najemców, którzy poszukują efektywnych kosztowo rozwiązań w dobrej lokalizacji. Potwierdzeniem tego faktu są zarówno podpisane już umowy najmu, jak również kolejne zainteresowane biurami firmy, z którymi prowadzimy negocjacje – dodaje Agnieszka Florczuk.

Vision Offices to bardzo dobry przykład budynku, który znajdując się w dobrej lokalizacji umożliwia wypracowanie dodatkowej wartości zarówno dla właściciela nieruchomości, jak i najemców powierzchni biurowych i handlowych. Kluczem do sukcesu takich nieruchomości jest elastyczne podejście właściciela oraz proaktywne zarządzanie umożliwiające dopasowanie oferty budynku do zmieniających się warunków rynkowych oraz wymagań najemców – podsumowuje Agnieszka Florczuk.